Skupujemy za gotówkę
domy, mieszkania, działki
oraz lokale użytkowe.
Sprzedaj szybko nieruchomość za gotówkę !
Skup nieruchomości
Zadzwoń
797 212 675
Skup samochodów
Skup łodzi
Skup skuterów wodnych
Skup sprzętu wodnego
Sprzedaj szybko samochód, łódź lub motocykl. 
Skup aut, łodzi, motocykli itp. 
Zadzwoń
505 605 705
Pożyczki pod zastaw:
nieruchomości, samochodów, łodzi, motocykli, złota inne...
Szybka pożyczka bez zbędnych formalności !!!
LOMBARD Pożyczki pod zastaw  
Zadzwoń
585 00 81 17

1. Skontaktuj się z nami

2. Wycena zastawu

3. Wypłata gotówki

pożyczka pod zastaw

Jeżeli Twoje finanse, nie przedstawiają się tak, jakbyś sobie tego życzył, a wiesz, że czekają Cię duże i co najważniejsze, bardzo istotne wydatki, możemy Ci pomóc. Nasza oferta to przede wszystkim pożyczki, które są zgodne z polskim prawem oraz zawieramy je z naszymi klientami na podstawie jasnej i uczciwej umowy.

To właśnie my proponujemy pożyczki pozabankowe, dzięki czemu unikniesz marnowania czasu na składanie wniosków w bankach, które mogą pewnie nie będą pozytywnie rozpatrzone. W naszej ofercie znajdziesz pożyczki pod zastaw, co znacznie ułatwia całą procedurę otrzymania finansowego wsparcia, jeżeli więc posiadasz nieruchomości lub inne dobra, które mogą być objęte zastawem, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Szanujemy czas naszego klienta, dlatego też, wnioski, które do nas trafiają rozpatrywane są w przeciągu 24 godzin. Nie interesuje nas przeszłość kredytowa naszych klientów, dlatego również osoby, które podlegają rejestrom dłużników, mogą liczyć na nasze wsparcie.

pożyczki pod zastaw domu

 

Pożyczka pod zastaw samochodu

Dzięki temu, że zasady współpracy z naszymi klientami są jasne oraz przejrzyste, możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy będąc w finansowej potrzebie skorzystali z możliwości pożyczki pod zastaw. Jeżeli więc chcesz załatać dziurę w swoim budżecie lub uzyskać dodatkowe środki na ważny zakup, remont domu lub chociażby wymarzone wakacje, nie zastanawiaj się dłużej, tylko skontaktuj się z naszymi pracownikami. Doradzimy Ci, jak skompletować wniosek, rozpatrzymy go jak najszybciej, a gotówkę przywieziemy Ci do domu lub przelejemy na konto.

Sprawdź naszą ofertę.